Temperatura u nas
Menu
Home
Atrakcje
Galeria
Oferta
Cennik
Pakiety
Rezerwacja online
Pakiet urlop
Kontakt
Atrakcje dla aktywnych

Dla aktywnych

Zapraszamy do korzystania z atrakcji Krynicy Górskiej i okolic w sezonie letnim i zimowym. Dla gości, lubiących aktywny wypoczynek proponujemy różne formy spędzania czasu.

Przez Krynicę przechodzi szlak rowerowy AQUAVELO, oferujący ponad 200 km ścieżki rowerowej, połączonych ze ścieżkami na Słowacji, biegnących przepiękną i malowniczą doliną Popradu. Dla turystów pieszych Krynica oferuje doskonałe warunki do nordic-walkingu, spacerów, biegania.

W sezonie letnim możemy zorganizować wycieczki z przewodnikiem okolicznymi szlakami turystycznymi, szlakiem łemkowskich cerkwi, wycieczki zagraniczne na Słowację i Węgry.

Jeśli Krynica, to na pewno wieża widokowa. Nowa inwestycja bije rekordy popularności. Z majestatyczną starannością wzniesiona w 2019 roku drewniana konstrukcja prowadząca wśród koron drzew ścieżką edukacyjną do najwyższej w okolicy i jedynej w polsce wieży widokowej, z której rozpościera się zapierający dech w piersiach widok okolicznych szczytów i dolin, wiosek i miasteczek.

Sama budowla również doskonale wkleiła się w okoliczne, lesiste tereny. W sezonie niskim każdemu naszemu gościowi proponujemy darmowy voucher na wejście na wieżę widokową.

Wycieczka do Parku termalnego Vrbov na słowację do ciepłych źródeł to nie tylko wodna zabawa, ale również zdrowie. Żródła te obfitują w wodę siarkową, która doskonale wpływa na cerę i zmiany reumatyczne.

Dla gości otwartych na bardziej ekstremalne wrażenia zapraszamy na organizowane eskapady samochodami terenowymi lub quadami po okolicznych szlakach górskich specjalnie przygotowanych do tego typu wycieczek.

W sezonie zimowym słynąca z dostępności wielu tras narciarskich Krynica oferuje doskonałe warunki, dużą ilość śniegu i super zlokalizowane centra narciarskie w Krynicy, Tyliczu, Żegiestowie, Wierchomli.

Krynickie centrum narciarskie Słotwiny Arena w Krynicy-Słotwinach dysponujący dwoma sztucznie naśnieżanymi i ratrakowanymi codziennie stokami, powinno przykuć szczegółną uwagę

Wydajny, najnowocześniejszy w Polsce system naśnieżania tworzy doskonałe warunki do całodziennej jazdy na nartach przez cały sezon zimowy.

Nasi goście w sezonie wysokim otrzymują możliwość zakupu karnetu narciarskiego, całodziennego w cenie niższej niż bezpośrednio na stoku o aż 20%! jak również darmowe skibusy dowożące i przywożące gości pod drzwi naszej willi. Wystarczy zebrać 4 osoby ,a bus bezpłatnie przyjedzie i zabierze państwa na stok.

Dla naszych gości, korzystając na stacji Słotwiny Arena z wypożyczalni sprzętu narciarskiego lub serwisu otrzymacie Państwo rabat 20%

Dysponujemy również instruktorem jazdy na nartach, który chętnie nauczy Państwa, lub Wasze pociechy jeździć na nartach w korzystnej cenie.

Zimą i latem możecie Państwo skorzystać z lodowiska w Krynicy, a zimą z nowopowstałego krytego lodowiska w Muszynie.

Wiosna, lato i jesień to doskonały czas na spływ Popradem kajakiem, lub pontonem. Zorganizujemy również taką formę spędzania czasu. Dla wszystkich naszych gości organizujemy również wieczory przy grillu lub ognisku.

Kontakt i lokalizacja

Willa „Salamandra”

Krynica 33-380, ul. Ludowa 26

tel: +48 601 518 205
email: kontakt@willasalamandra.pl

Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach złożenia rezerwacji zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych jest Willa Salamandra Sebastian Madej ul. Ludowa 26, 33-380 Krynica-Zdrój . Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności i rozporządzeniem RODO.
Dojazd
Prowadź
Wawrzyniec Madej @ 2019