Temperatura u nas
Menu
Home
Atrakcje
Galeria
Oferta
Cennik
Pakiety
Rezerwacja online
Pakiet urlop
Kontakt
Odpoczynek

Na łonie natury

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług gości chcących odpocząć od zgiełku dużego miasta, pracy lub wypocząć od pracy w spokojnym, górskim klimacie.

Nasza willa Salamandra usytuowana jest w cichym i urokliwym miejscu tuż u podnóża Jaworzyny Krynickiej.

W pobliżu można skorzystać z usług SPA, kortów tenisowych, masażysty.

W sezonie letnim możemy zorganizować wycieczki z przewodnikiem okolicznymi szlakami turystycznymi, szlakiem łemkowskich cerkwi, wycieczki zagraniczne na Słowację i Węgry.

Jeśli Krynica, to na pewno wieża widokowa. Nowa inwestycja bije rekordy popularności. Z majestatyczną starannością wzniesiona w 2019 roku drewniana konstrukcja prowadząca wśród koron drzew ścieżką edukacyjną do najwyższej w okolicy i jedynej w polsce wieży widokowej, z której rozpościera się zapierający dech w piersiach widok okolicznych szczytów i dolin, wiosek i miasteczek. Sama budowla również doskonale wkleiła się w okoliczne, lesiste tereny. W sezonie wysokim m każdemu naszemu gościowi proponujemy darmowy voucher na wejście na wieżę widokową, a w sezonie niskim voucher z rabatem w cenie 25zł.

Polecamy również wycieczkę na Jaworzynę Krynicką, wyjazd koleją gondolową i podziwianie wspaniałych widoków, a przy dobrej pogodzie naszych polskich Tatr.

Góra parkowa, oraz wyjazd koleją szynową to kolejny punkt warty odwiedzenia. U podnóża Parkowej można skorzystać z pijalni Jana, oraz w centrum Krynicy z pijalni głównej, gdzie podawane są znane lecznicze wody mineralne o zróżnicowanych właściwościach.

Dysponujemy sporym ogrodem i w słoneczne dni użyczamy leżaki GRATIS! Polecamy również spacery i wędrówki malowniczą doliną popradu oraz odwiedziny w ogrodach sensorycznych w Muszynie. Dla starszych gości polecamy super dancingi w zaprzyjaźnionych obiektach.

W sezonie zimowym możemy zorganizować kulig z pieczeniem kiełbasek.

Kontakt i lokalizacja

Willa „Salamandra”

Krynica 33-380, ul. Ludowa 26

tel: +48 601 518 205
email: kontakt@willasalamandra.pl

Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach złożenia rezerwacji zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych jest Willa Salamandra Sebastian Madej ul. Ludowa 26, 33-380 Krynica-Zdrój . Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności i rozporządzeniem RODO.
Dojazd
Prowadź
Wawrzyniec Madej @ 2019